Poznaj akcję

Nasz cel

W województwie śląskim wierzymy, że to ludzie tworzą wyjątkowe miej­sca, w których chcemy żyć. Dlatego też zapraszamy cię do pionier­skiego na skalę kraju projektu partycypacyjnego „Śląskie. Tu rozmawiamy”, w którym pytamy, jak wyobrażasz sobie przyszłość tego miejsca. Z perspektywy swojej ulicy, miejscowości czy regionu, z którym się identyfikujesz, budujemy mapę przyszło­ści naszego województwa.

Chcemy poznać twój pomysł na Śląskie.
Chcemy usłyszeć twoje zdanie na temat przyszłości województwa.
Chcemy cię inspirować do aktywnych działań zmieniających nasz region.


Podziel się swoją opinią, weź udział w organizowanych przez nas przedsięwzięciach, poznaj Lokalnych Bohaterów (więcej w dziale Tu działamy) i opowiedz nam Śląskie.

Czekamy na Ciebie!


Jak się przyłączyć

"Śląskie. Tu rozmawiamy" to miejsce, gdzie w szybki i prosty sposób możesz podjąć dyskusję na temat możliwych sposobów poprawy jakości życia w regionie.

Wystarczy, że weźmiesz udział w organizowanych przez nas przedsięwzięciach (więcej w dziale Wydarzenia), podzielisz się swoim pomysłem na Śląskie (więcej w dziale Masz pomysł?), posłuchasz opinii mieszkańców śląskiego (więcej w dziale Video) czy przeczytasz interesujący się artykuł (więcej w dziale Zainspiruj się).

Liczymy, że zachęcimy cię do przemyślenia regionu "na nowo", a tym samym działania na rzecz jego rozwoju.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas na adres: turozmawiamy@slaskie.plKim jesteśmy

Organizatorem akcji "Śląskie. Tu rozmawiamy" jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.


Skontaktuj się

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

40-037 Katowice
ul. Ligonia 46
tel. 32 77 40 657

e-mail: turozmawiamy@slaskie.pl