Weź udział w akcji Lokalni Bohaterowie inspirują

Zdjęcie
2017-08-23 - 2017-09-11
województwo śląskie

Widzisz potrzeby, dajesz rozwiązania? Zmieniasz ulicę, okolicę, miasto? Wierzysz, że wszystko zaczyna się od oddolnych działań? Opowiedz nam o tym! Zgłoś się do akcji "Śląskie. Tu działamy. Lokalni Bohaterowie inspirują". Czekamy na Ciebie do 10 września 2017 r.

Akcja polega na wyborze 30 Lokalnych Bohaterów tj. lokalnych liderów, aktywistów, społeczników związanych z województwem śląskim, którzy w codziennym życiu wykazują się odwagą, aktywnością, uczciwością i spontaniczną chęcią zmiany otoczenia, rozwoju dzielnic, miast oraz społeczności lokalnych z regionu.

Wybrani bohaterowie wezmą udział w sesji fotograficznej, której efektem będzie mobilna wystawa eksponowana w Katowicach, Częstochowie, Rybniku i Bielsku-Białej. Dziesięciu z nich opowie o swoich doświadczeniach, pracy i refleksjach związanych ze śląskim w filmowych wywiadach. Najaktywniejsi przekażą swoją wiedzę podczas autorskich wykładów o wybranej przez siebie tematyce.

Finałem akcji będzie spotkanie z gościem specjalnym - Jurkiem Owsiakiem.

Chcesz być częścią projektu? Prześlij wypełniony formularz zgłoszeniowy (skan) do 10 września 2017 r. na adres email: tudzialamy@slaskie.pl lub dostarcz wersję papierową do 8 września 2017 r. do Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach (ul. Ligonia 46, Katowice, parter, pok. 164).

Jeśli znasz idealnego kandydata, zachęć go do udziału!

Głównym celem przedsięwzięcia jest zmotywowanie mieszkańców regionu do oddolnych działań na rzecz swojego najbliższego otoczenia oraz uświadomienie im, że przyszłość województwa śląskiego zależy tylko od nich.

Organizatorem „Śląskie. Tu działamy. Lokalni Bohaterowie inspirują” jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Akcji patronują Dziennik Zachodni i Antyradio.

Wszelkie szczegóły dot. wydarzenia można znaleźć w regulaminie oraz pod nr tel. 32 77 40 150.

WAŻNE! Casting czyli sesja zdjęciowa obowiązkowa dla wszystkich zakwalifikowanych uczestników odbędzie się 14 września 2017 r. w godz. od 10.00 do 17.00 w Muzeum Śląskim w Katowicach. 

 

Załączniki

Galeria zdjęć Logo Śląskie. Tu działamy Zdjęcie Plakat akcji

data: 2017-08-23