Lokalni Bohaterowie będą inspirować w Muzeum Śląskim

Zdjęcie
2017-12-07 16:00 - 18:30
Muzeum Śląskie, Katowice, ul. T. Dobrowolskiego 1, Sala Audytoryjna poziom -4

Chcesz zmieniać świat wokół siebie, ale nie wiesz od czego zacząć? Poszukujesz inspiracji i motywacji do działania? Chcesz zostać liderem społecznym? Przyjdź 7 grudnia 2017 r. do Muzeum Śląskiego w Katowicach i poznaj Lokalnych Bohaterów! Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jurek Owsiak.

Na scenie z inspirującymi wystąpieniami pojawią się Artur Szaflik z katowickiej Fundacji Leżę i Pracuję, Szymon Waluś – współtwórca akcji Czyste Beskidy oraz Wiktoria, Marta i Paulina - uczestniczki Lekcji Obywatelskich z Raciborza. Do działań motywować będzie również gość specjalny - Jurek Owsiak.

- Poprzez to wydarzenie oraz całą akcję Śląskie. Tu działamy zachęcamy do aktywności, współpracy i realizacji inicjatyw oddolnych na rzecz społeczności lokalnych. Jednocześnie pokazujemy liderów, którzy konsekwentnie zmieniają świat, podkreślając wartość i znaczenie więzi wspólnotowych. Nie narzekają, robią swoje – mówi Wojciech Saługa Marszałek Województwa Śląskiego.

Spotkanie odbędzie się 7 grudnia 2017 r. o godz. 16.00 w Muzeum Śląskim w Katowicach.

Liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego, aby wziąć w nim udział, należy zapisać się przez formularz rejestracyjny.

Wstęp bezpłatny.

Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego we współpracy z Muzeum Śląskim w Katowicach. Jest ono podsumowaniem całorocznego przedsięwzięcia pn. "Śląskie. Tu działamy", na które składały się: akcja "Lokalni Bohaterowie inspirują", Lekcje Obywatelskie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego, warsztaty "Śląskie bez smogu" oraz Samorządowa Akademia Umiejętności dla urzędników.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 32 77 40 150 oraz adresem email: turozmawiamy@slaskie.pl

 

 

Załączniki

Galeria zdjęć Zdjęcie

data: 2017-11-23