Śląskie na Śląskim FEST

Stadion Śląskie / fot. Wojciech Mateusiak

W sobotę 4 sierpnia 2018 roku o godz. 13.00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie rozpocznie się rodzinny piknik pod hasłem „Śląskie na Śląskim FEST”. W programie wydarzenia zaplanowano m.in. koncerty i mecz piłkarski, powstanie także strefa kibica. Podczas pikniku odbędzie się również „Rodzinna talentiada – mama, tata i ja na murawie Stadionu Śląskiego”, czyli turnieje, testy i inne atrakcje dla rodzin, dzieci oraz młodzieży.

W części koncertowej wystąpią takie zespoły, jak: Hertz Klekot i Box Canyon. Podczas koncertu zorganizowana zostanie zbiórka datków pieniężnych oraz darów na rzecz bezdomnych zwierząt w ramach akcji charytatywnej pn. „Uniwersytet Pomaga” , prowadzona przez studentów Wydziału Prawa i Administracji UŚ. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół Armia suportowany przez grupę Fyl Gut.

O godz. 17.00 rozpocznie się mecz piłkarski Adwokaci vs. Samorządowcy z okazji 100-lecia Adwokatury Polskiej. Drużyny walczyć będą o Puchar Stulecia.

Podczas wydarzenia pracownicy Działu Promocji UŚ zaprezentują ofertę edukacyjną na rok akademicki 2019/2020. Zostanie ustawione także stoisko informacyjne, przy którym kandydaci będą mogli poznać zasady rekrutacji na studia na Uniwersytecie Śląskim.

Organizatorami pikniku są:  Śląski Związek Piłki Nożnej, Województwo Śląskie, Stadion Śląski w Chorzowie, Okręgowa Rada Adwokacka w Katowicach oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Źródło: http://www.us.edu.pl/slaskie-na-slaskim-fest


Galeria zdjęć Stadion Śląskie / fot. Wojciech Mateusiak

data: 2018-07-31


Komentarze