Kawiarenka naprawcza Repair Cafe Katowice

Naprawiamy! / fot. W. Lembryk

Przebita opona roweru? Coś nie działa na komputerze? Rozerwany sznur korali? Lampka, która przestała świecić? Dziura w spodniach? Co się znowu zepsuło?

Te i inne zepsute przedmioty zabierzcie na kawiarenkę naprawczą, podczas której przy ciastku i kawie wspólnie z ekspertami przywrócicie przedmiotom dawną sprawność! Wstęp wolny.

Działamy w myśl hasła "Do wyrzucenia? Nie ma mowy!". Nie chcemy wciąż kupować nowych przedmiotów, uważamy, że należy je naprawiać.

Na świecie Repair Cafe odbywają się regularnie w prawie 1500 miejscach na świecie. Jesteśmy drugą kawiarenką w Polsce. W trakcie wydarzenia istnieje możliwość dotowania nieużywanych narzędzi oraz artykułów krawieckich na rzecz organizacji kolejnych kawiarenek naprawczych w regionie.

Pierwsza katowicka kawiarenka naprawcza odbędzie się 7go kwietnia (sobota) w godzinach 14:00-18:00 w Klubie SM Silesia przy ul. Północnej 32 na Piotrowicach.

Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie Wolnej Herbaty przy współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową "Silesia" w Katowicach i współfinansowane z budżetu Miasta Katowice.

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/197645860828101/

Galeria zdjęć Naprawiamy! / fot. W. Lembryk

data: 2018-04-05


Komentarze