Katowickie Dni Organizacji Pozarządowych

Spodek w Katowicach

Katowickie Dni Organizacji Pozarządowych to wydarzenie, którego celem jest promowanie inicjatyw obywatelskich wśród mieszkańców Katowic, jak również pogłębianie integracji organizacji pozarządowych, wymiana doświadczeń i podejmowanie wspólnych działań.

W ramach VIII Katowickich Dni Organizacji Pozarządowych 9 września 2017 r. na rynku odbędzie się Festiwal Organizacji Pozarządowych.

FOP to wspólna inicjatywa organizacji pozarządowych i Urzędu Miasta Katowice, łącząca zarówno element dyskusji o miejscu i roli organizacji pozarządowych, jak i przedsięwzięcie promujące organizacje i oferujące mieszkańcom naszego miasta pożyteczne, ciekawe i aktywne spędzenie czasu wolnego, to przestrzeń, w której mieszkańcy Katowic mogą się spotkać i poznać ludzi działających w organizacjach pozarządowych, którzy wspólnie kształtują wizerunek miasta, uczestniczą w realizacji zadań publicznych na rzecz mieszkańców, to miejsce na promowanie inicjatyw obywatelskich wśród Katowiczan,  to okazja do pogłębiania integracji organizacji pozarządowych, wymiany doświadczeń i podejmowania wspólnych działań.
Poza pierwszym wydarzeniem, które odbyło się w czerwcu, wszystkie kolejne odbywały się we wrześniu przed lub po Urodzinach Miasta. W 2015 i 2016 roku Festiwal odbył się jako impreza towarzysząca w ramach Urodzin Miasta Kocham Katowice, podobnie będzie w 2017 roku.

Szczegóły można znaleźć TUTAJ

Źródło: https://www.katowice.eu/ngo/ngo/festiwal-organizacji-pozarz%C4%85dowych

Galeria zdjęć Spodek w Katowicach

data: 2017-09-08


Komentarze