Dzielnica Brzmi Dobrze

Koncert / fot. R. Kaźmierczak

To już trzecia edycja projektu! Dzielnica Brzmi Dobrze to projekt skierowany do początkujących zespołów z Katowic.

Celem projektu jest wsparcie grupy muzycznych związanych z miastem, utożsamiających się z nim i reprezentujących konkretne dzielnice Katowic. Dla nich także uruchomiony zostanie szereg działań aktywizujących, w tym warsztaty, koncerty, nagrania w studiu, nagrania video. Zespoły otrzymają również dostęp sali prób (wyposażonej w backline i nagłośnienie). Nad zwycięzcami Katowice Miasto Muzyki UNESCO obejmie patronat, co wiąże się z realizacją ogólnopolskiej i międzynarodowej kampanii promującej zespół.

Jeśli chcecie się zgłosić przygotujcie krótki filmik prezentujący zespół i jego twórczość.  Nagranie wraz z opisem, zawierającym takie informacje jak: nazwa zespołu, wykonywana muzyka, skład formacji oraz dzielnica, którą reprezentujecie, wyślijcie na adres: dbd@miastoogrodow.eu

Termin wysyłania zgłoszeń upływa 16 marca, o godz. 23.59

Koniecznie przeczytajcie REGULAMIN

Wybrane podczas pre-selekcji zespoły zostaną zaproszone na przesłuchania 15  kwietnia, sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów, Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice), podczas których profesjonalne jury wybierze zwycięzców.

Na pytania odpowiedzą:
Dagmara Szastak
t. 660 097 994, dagmara.szastak-zieba@miastoogrodow.eu
Katarzyna Stalicka
t. 722 003 074, katarzyna.stalicka@miastoogrodow.eu


Źródło: http://miasto-ogrodow.eu/strona/dbd

Galeria zdjęć Koncert / fot. R. Kaźmierczak

data: 2018-02-05


Komentarze