Ashoka Fellows poszukiwani

Szukamy rozwiązań / fot. R. Kaźmierczak

Ashoka zdaje sobie sprawę, że bez wsparcia, nie są w stanie zauważyć wszystkich najbardziej innowacyjnych rozwiązań oraz osób, które je tworzą. Dlatego proszą o pomoc w znalezieniu nowych członkiń i  nowych członków organizacji.

Poszukiwane są osoby, które w nowatorski i trwały sposób, rozwiązują problemy społeczne. Członkowie i członkinie Ashoki mogą liczyć na wsparcie w realizacji celów społecznych i zwiększeniu wpływu społecznego. Ashoka oferuje wachlarz narzędzi merytorycznych, kontakty z żywą siecią innowatorów społecznych z całego świata oraz wsparcie finansowe w postaci 3-letniego stypendium.

Kryterium wstępnym jest nowy pomysł na rozwiązanie problemu społecznego. Czasem jest to użycie znanej techniki w innych obszarach, uznanie za zasób tego, co inni widzieli jako deficyt, stworzenie niespotykanych wcześniej połączeń i synergii, albo całkowite przedefiniowanie problemu.

Jeśli znasz kogoś takiego, to rekomenduj tę osobę do Ashoki. A jeśli ten opis jest o tobie, to zgłoś się. Wystarczy napisać emaila na adres: info_pl@ashoka.org

Źródło: http://ashoka-cee.org/poland/2018/08/06/szukamy-nowych-ashoka-fellows/

 

 

Galeria zdjęć Szukamy rozwiązań / fot. R. Kaźmierczak

data: 2018-08-07


Komentarze