2017 - Rok Studenta w Kolejach Śląskich

2017 Rokiem Studenta fot. Organizator / Koleje Śląskie

Wrzesień i październik za pasem. Oznacza to, że już za chwilę studenci będą mieli wyjątkową okazję sprawdzić, czy warto podróżować pociągami. W ramach projektu „2017 - Rok Studenta" Koleje Śląskie wdrażają pierwszą ze specjalnych promocji.

„Studenciak-Weekend" - tak nazywa się pierwsza z ofert - to bilet imienny, ważny w dowolny weekend września na przejazd tam i z powrotem w wybranej relacji, dostępny dla wszystkich żaków posiadających aktualną legitymację studencką. Jego koszt to symboliczne 1 zł.

Przez cały październik będzie natomiast dostępna druga z ofert - o nazwie „Studenciak". Będzie to również bilet imienny, również ważny w wybranej relacji i również w cenie symbolicznej złotówki, ale miesięczny.

Każda uprawniona osoba będzie mogła skorzystać z przeznaczonej dla niej oferty specjalnej jeden raz, kupując bilet za pomocą platformy SkyCash (obsługiwanej przez telefon komórkowy). Z promocji wyłączony jest odcinek przygraniczny Chałupki - Bohumin. W przypadku oferty „Studenciak" bilet będzie ważny wyłącznie z zaświadczeniem o przyjęciu na studia dostępnym na stronie przewoźnika.

Dobry pomysł? Czekamy na twój komentarz :)

Galeria zdjęć 2017 Rokiem Studenta fot. Organizator / Koleje Śląskie

data: 2017-09-05


Komentarze